Bilgi

doodle-1

Proje Açıklaması:

Kırıkhanda hizmet vermekte olan mobilya firmasının dijital ortamda kurumsal bir kimlik kazanarak müşterilerine web site üzerinden hizmet vermek istemesi üzerine web tasarımı gerçekleştirilmiştir.

Web sitesi içerisinde ilk olarak kurumsal bir görünüm, ürün listelemesi, canlı destek, kategorize ve içerik girişinin gerçekleştirilmesi sağlanmıştır. Sitenin geniş ölçekli olarak yapılan işlemleri genel olarak aşığıda listelenmektedir.

doodle-1

Adım 1

Tüm bilgilerin Toplanması

Mobilya sektörü ile ilgili uzman seviyede deneyim sahibi olan işletme sahibi Mehmet Bey’den  fiziksel ortamda gerçekleştirilen tüm işlemler hakkında detaylı bilgi toplandıktan sonra, kendisine bir çok alternatif öneri sunulmuştur. Kendisinin de kararı ile proje onaylanmış ve başlanmıştır.

doodle-2

Adım 2

Çözüm Bulma & Çözme

İhtiyaçlar ile ilgili olarak toplanan bilgiler sonucunda, mobilya işletmesinin dijital alandaki eksiklikleri tespit edilmiştir. Web sitesinin tasarlanması, müşteriler ile etkilişime anında geçilebilmesi için online destek ve dijital alanlarda varlıkların oluşturulması ile ilk aşamadaki sorunlar giderilmiştir.

doodle-2

Adım 3

Başarılı Sonuç Alma

İşletmenin web sitesi tasarlanmış ve gerekli seo & sem çalışmaları ile organik olarak bahar mobilya aramasında ilk sırayı almıştır. 

Tasarım bölge ve ülkede sektör açısından fark yaratmaktadır.

Projelerimiz ile İlgileniyor Musunuz?