Bilgi

SECKIN TEMIZLIK ICON NIHAT
doodle-1

Proje Açıklaması :

Daha önce geçmiş yıllarda güncel olmayan pasif kodlanmış bir web sitesine sahip işletmenin öncelikle dijital olarak dinamik ve etkileşimli panele sahip kolay yönetilebilir bir web sitesi tasarımı gerçekleştirilmiştir. Ayrıca işletmeye ait her ürün için ayrı ayrı grafik tasarım çalışmaları gerçekleştirilerek, her ürünün ambalajı ve şişesi yenilenmiştir.  İşletmenin dijital ortamda varlığının etkili olarak sürdürebilmesi açısından dijital mecralarda varlıkları oluşturulmuştur. Ayrıca her içerik için özel seo teknikleri ile kodlamalar yapılmıştır. İşletmenin web sitesi alanında ve bölgesinde ilk sırada yer almaktadır.

doodle-1

Adım 1

Tüm bilgilerin toplanması

İşletmenin dijital dönüşüm işlemlerine başlanmadan önce, sektör ile ilgili tüm bilgiler toplanmıştır.Ayrıca işletmenin gereksinimleri ortaya konulmuş müşterimiz ile çalışma boyunca bilgi alışverişinde bulunulmuştuır.

doodle-2

Adım 2

Çözüm Bulma & Uygulama

Ekibimizde yer alan uzmanlar ihtiyaçların analizi ve size en uygun çözümleri sunmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ahmet Bey’den alınan girdi bilgileri ile işletmenin tüm süreçlerde dijital ortamdaki sorunlarını çözecek şekilde çalışmalar gerçekleştirilmiştir. 

doodle-2

Adım 3

Son Adımda Sonuç Alma

Sonuç olarak güncel platformlar aracılığı ile web sitesi oluşturulmuş, dijital ortamdaki işletme varlığı profesyonel bir şekilde sağlanmıştır. Aynı zamanda trafik artışı ve müşteri etkileşimi artmıştır.

Verdiğimiz Hizmetler ile İlgileniyor Musunuz?